Weddination jest katalogiem najpiękniejszych lokali ślubnych w Polsce.

Weddination zostało stworzone dla tych zainteresowanych, którzy szukają takich miejsc do zawarcia związku małżeńskiego w Polsce, gdzie prestiż, klasa i jakość na najwyższym poziomie jest dla nich najważniejsza.

Coraz częściej ślub w Polsce jest zawierany przez pary mieszany – między obywatelami z Anglii, Niemiec, Szwecji, Czech, itp. – a Polakami. Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że w roku 2012 liczba małżeństw mieszanych w Polsce wyniosła 16 tys. Liczba ta nadal rośnie. Z tą właśnie myślą stworzyliśmy Weddination — poprzez współpracę z lokalami ślubnymi w Polsce, przygotowaliśmy dla Państwa katalog lokali ślubnych w dwóch językach: polskim jak i angielskim. Wszystko, aby ułatwić Państwu znalezienie wymarzone miejsca na ślub.

Na stronce, można znaleźć lokale według typu (pałace, zamkihotele) jak i lokalizacji bazowanej na mieście z najbliższym lotniskiem – tak aby Ci i Twoi goście z łatwością mogli zorganizować przyjazd na Państwa ślub (lotniska na których się skupiamy: Gdańsk, Warszawa, Wrocław, Kraków).

Na Weddination, w odróżnieniu od innych katalogów ślubnych online, prezentujemy tylko najlepsze lokale. Przez „najlepsze” mamy na myśli:

  • wysoki standard luksusu,
  • wysoka jakość usług i gościnności personelu,
  • ilość atrakcji oferowanych gościom jak i parze młodej.

Jeśli jest coś, o czym nie wspomnieliśmy lub coś co chcielibyście Państwo aby znalazło się na stronie Weddination, skontaktujcie się z nami mailowo: kontakt@weddination.com.